Międzyszkolny Turniej Koszykówki 3×3
W dniu 28.05.2026r. odbył się Międzyszkolny Turniej Koszykówki 3×3 🏀. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie z Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Gdańsku – SP42 i P73.
Do udziału zgłosiło się 35 drużyn, które rywalizowały w następujących kategoriach:
➡️ klasy 4-6 dziewczyny
➡️ klasy 4-6 chłopcy
➡️ klasy 7-8 chłopcy
Fantastycznie było zobaczyć tyle uśmiechów, sportowej energii i zaangażowania na boiskach ⛹️♂️⛹️♀️.
Bardzo dziękujemy za wsparcie w organizacji Klub Sportowy Meduza Piecki Migowo Gdańsk i Akademia Koszykówki 3×3 👊. To przyjemność z Wami współpracować.
Koordynatorem wydarzenia był Marcin Madany – Radny Dzielnicy Suchanino